Praca

Jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, wdrażającą nowoczesne rozwiązania informatyczne. Kapitałem, który cenimy wyżej od techniki są nasi pracownicy. Budujemy zespół młodych, kreatywnych, dynamicznych i wysoko wykwalifikowanych ludzi, dzięki którym bez trudu można nas odróżnić od konkurencji. Ich zaangażowanie, doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z wielu dziedzin w tym informatyki i telekomunikacji przyczynia się do sukcesów całej firmy.

Praca u nas daje możliwości stałego podnoszenia własnych kompetencji, zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju własnej kariery. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, szukającą nowych wyzwań i ceniącą sobie pracę w zespole skontaktuj się z nami.

Kandydatom oferujemy:
- Ciekawą, stabilną i ambitną pracę w młodym zespole specjalistów
- Uczestnictwo w nowatorskich projektach
- Konkurencyjne wynagrodzenie: System wynagradzania oparty jest na danych rynkowych, randze stanowiska, nabytych umiejętnościach oraz doświadczeniu. Ponadto pracownicy działu sprzedaży oprócz wynagrodzenia zasadniczego otrzymują prowizję z tytułu realizacji planu sprzedaży. - Unikalne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży
- Bogaty pakiet socjalny (szkolenia, prywatna opieka medyczna, rekreacja)
 
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: doradca@ipartner.com.pl